O nás

Oblékání není o věku, ale o životním stylu.

Naše firma má tradici v prodeji kvalitní riflové a volnočasové módy od roku 1997. V současné době provozujeme dvě maloobchodní prodejny se značkovými oděvy v Rožnově pod Radhoštěm. Úzce také spolupracujeme s partnerskou firmou, která provozuje obdobnou prodejnu ve Vsetíně. Sortiment prodejen tvoří především módní oblečení a doplňky od značek Wrangler, Lee, Vigoss, Cross, CARS, LTB, Northfinder, Pioneer, FUNK‘N‘SOUL, Just Yuppi, Moodo, Redspot, Top Secret, Heavy Tools, Alpine Pro, Draps, Giovanni Ferrini, Cazzotti, Chiara, Scharf, Hurt, Hattric, Jossi a jiných. Samozřejmostí je vysoká úroveň služeb. Našim zákazníkům nabízíme řadu výhod.

Především džíny, ale i jiné zboží dodáváme také přes náš e-shop. Zde se snažíme dosáhnout vaší spokojenosti co nejvíce osobním přístupem, nabídkou rozšířené škály modelů a velikostí a dopravou zdarma už při nákupu nad 1000 Kč. 

Ať už v našich prodejnách nebo v e-shopu si vybere každý a to vždy kvalitní značkové zboží a za trvale nízké ceny. Nakupovat u nás je zábava!

 

BEST JEANS – nejlepší džíny pro každého

 

Prohlášení o autenticitě zboží Wrangler a Lee